NOVINKY

SHARKS
Vánoce se blíží! Přijďte si vybrat dárky pod stromeček, se kterými uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. V novém letáku naleznete např. elektrickou a aku vrtačku, svářecí invertor, tester autobaterií, startovací LED kabely, domácí vodárnu, halogenové topidlo atd. U nás si vybere opravdu každý. Akce platí od 20. 11. do 31. 12. 2017.


EXTOL
Od pondělí 20. 11. 2017 platí nový leták EXTOL. Naleznete v něm značkové nářadí a pomocníky do Vaší dílny i domácnosti za akční ceny např. sadu nářadí, vysokotlaký čistič, excentrickou a úhlovou brusku, elektrické dláto, kotoučovou pilu, vrtací kladivo atd. Pořídit si můžete také koupelnové produkty od společnosti Balletto např. sprchové hlavice, dřezové a umyvadlové baterie atd. Tato nabídka platí do 24. 12. 2017. Tak neváhejte a přijďte.


MATÝSEK
Připravte se na Vánoce! Od pondělí 13. 11. 2017 platí nový leták MATÝSEK. Naleznete v něm např. vánoční osvětlení, svícen, stromek, stojánek, zdobičku, lucernu na svíčku atd. Také si můžete pořídit v akci výrobky do Vaší dílny i domácnosti např. ráčnový šroubovák, kufr na nářadí, vibrační brusku, žehlící prkno, závěsný sušák, pánev, konvici atd. Nabídka platí do 23. 12. 2017. Těšíme se na Vaši návštěvu.


ORION
V novém letáku Vám nabízíme zboží od tradičních českých výrobců za velmi příznivé ceny. Pořídit si můžete např. nerezové sady nádobí, jídelní sady, strojek na maso, mlýnek na mák, termohrnky a termokonvice, digitální váhu a spoustu dalších produktů vhodných do Vaší domácnosti. Pozor, při zakoupení tlakového hrnce Tefal obdržíte kvalitní pánev Tefal CLIPSO jako dárek ZDARMA. Využijte této akční nabídky, která je platná od 8. 11. – 26. 11. 2017.


NOVINKA – OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
Nově pro Vás máme v půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Nově si na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


NOVINKA v Blovicích - ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Rozšířili jsme sortiment v prodejně v Blovicích o vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový. Neváhejte a přijďte, jistě si je oblíbíte!


SodaStream – UNIBRICK Blovice
Na naší prodejně UNIBRICK v Blovicích vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Dále u nás nyní zakoupíte výrobníky v limitované edici Pastel plus a veškerý sortiment k výrobě domácí limonády SodaStream.


LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!