NOVINKY

Akční nabídka EXTOL
Kvalitní nářadí za příznivé ceny – to je firma EXTOL. Potřebujete pokosovou pilu s laserem, autonabíječku, krbový vysavač, vrtací kladivo nebo profi horkovzdušnou pistoli? Žádný problém, v novém akčním letáku určitě najdete to pravé. Zavítejte do naší prodejny ještě dnes, s prázdnou rozhodně neodejdete! Nabídka platí do 30. 9. 2018.


Nový akční leták MATÝSEK
Firma M.A.T. si pro Vás připravila podzimní akční nabídku plnou skvělých praktických věcí do domácnosti. Co takhle pořídit si lis na ovoce, obal na oděvy, obměnit rohožku či sušák na prádlo nebo vybavit děti barevnými svačinovými boxy a novým batohem? Neváhejte a navštivte naši prodejnu, zaručeně si vyberete. Akce platí do 29. 9. 2018.


NOVÍ POMOCNÍCI V NAŠÍ PŮJČOVNĚ
Do půjčovny jsme přijali dva nové členy týmu. Jsou jimi bourací kladivo HILTI TE 2000 AVR a zbrusu nová dvouvrtulová leštička betonu.


COLORLAK PROINTERIÉR COLOR V2005
Rozšířili jsme naši nabídku o tónovanou interiérovou malířskou barvu COLOR V2005 s vysokou kryvostí, paropropustností a odolností vůči oděru a s širokými možnostmi použití.


SEDLÁCKÁ BARVA SOKRATES
Novinka na prodejně v Nepomuku! Rozšířili jsme sortiment o Sedláckou barvu značky SOKRATES. Tato extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití obstojí ve venkovním i vnitřním prostředí.


Protirez S2015
Představujeme Protirez S2015, novinku na prodejně v Nepomuku. S touto syntetickou antikorozní barvou, sloužící k antikorozním nátěrům v exteriéru i interiéru, rozhodně neprohloupíte.


PLOTOVKY PILWOOD
Na prodejně v Nepomuku jsme pro Vás rozšílili sotiment plotových systémů a nově nabízíme bezúdržbové plotovky PILWOOD. Díky revolučnímu materiálu WPC (kombinace dřeva a kvalitního zdravotně nezávadného polymeru) jsou odolné a zaručují dlouhou životnost bez nutnosti nátěrů.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
V půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku pro Vás máme dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Na naší prodejně v Blovicích si můžete pořídit vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový.